Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Турпија за метал рамна 200mm
Беорол

Турпија за метал рамна 200mm

Шифра на артикл: TMR200
Šifra proizvođača: TURPIJE
  • Намена: За работа со метал и површински метални обработки на металните делови
  • Квалитетните заби овозможуваат брзо отстранување на материјалот
  • Должина: 200 мм
  • Материјал: Челик
  • Облик: Рамна

 

0 МКД
260 МКД
260 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 260,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Турпијата за метал се користи за отстранување на метал и површински метални обработки на металните делови. Првенствено е наменета за работа во механичарски и браварски работилници.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Турпии
Бренд Беорол
Димензија 200mm
Занает Бравари, Ѕидари, Махничари, Монтери, Паркетари, Столари, Тапетари, Тесари, Хоби
Намена За обработка на метал

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Турпии TMP200
Намена: За работа со метал и површински метални обработки на металните делови К...
360 МКД
Sačuvano u omiljne
Турпии TMO200
Намена: За работа со метал и површински метални обработки на металните делови К...
270 МКД
Sačuvano u omiljne
Турпии TMK200
Намена: За работа со метал и површински метални обработки на металните делови К...
182 МКД
Заштеда 30%
260 МКД
Sačuvano u omiljne
Турпии TDP200
Намена: За работа со дрво и многу меки метали Квалитетните заби овозможуваат брзо от...
203 МКД
Заштеда 30%
290 МКД
Sačuvano u omiljne
Турпии TDO200
Намена: За работа со дрво и многу меки метали Квалитетните заби овозможуваат брзо от...
119 МКД
Заштеда 30%
170 МКД
Турпија за метал рамна 200mm
Турпија за метал рамна 200mm
Турпии
260
Izaberi količinu
2
1