Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Турпија за дрво полукружна 200mm
Беорол

Турпија за дрво полукружна 200mm

Шифра на артикл: TDP200
Barkod: 8606017659020
Šifra proizvođača: TURPIJE
  • Намена: За работа со дрво и многу меки метали
  • Квалитетните заби овозможуваат брзо отстранување на материјалот
  • Должина: 200 мм
  • Материјал: Челик
  • Облик: Полукружна 

 

0 МКД
290 МКД
203 МКД
Заштеда: 87 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 203,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Турпијата се користи при работа со дрво и многу меки метали. Грубите забци овозможуваат брзо и лесно отстранување на материјалите.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Турпии
Бренд Беорол
Димензија 200mm
Занает Бравари, Ѕидари, Махничари, Монтери, Паркетари, Столари, Тапетари, Тесари, Хоби
Намена За обработка на дрво

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Турпии TMR200
Намена: За работа со метал и површински метални обработки на металните делови К...
260 МКД
Sačuvano u omiljne
Турпии TMP200
Намена: За работа со метал и површински метални обработки на металните делови К...
360 МКД
Sačuvano u omiljne
Турпии TMO200
Намена: За работа со метал и површински метални обработки на металните делови К...
270 МКД
Sačuvano u omiljne
Турпии TMK200
Намена: За работа со метал и површински метални обработки на металните делови К...
182 МКД
Заштеда 30%
260 МКД
Sačuvano u omiljne
Турпии TDO200
Намена: За работа со дрво и многу меки метали Квалитетните заби овозможуваат брзо от...
119 МКД
Заштеда 30%
170 МКД
Турпија за дрво полукружна 200mm
Турпија за дрво полукружна 200mm
Турпии
203
Izaberi količinu
2
1