Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Турпија за дрво округла 200mm
Беорол

Турпија за дрво округла 200mm

Шифра на артикл: TDO200
Šifra proizvođača: TURPIJE
  • Намена: За работа со дрво и многу меки метали
  • Квалитетните заби овозможуваат брзо отстранување на материјалот
  • Должина: 200 мм
  • Материјал: Челик
  • Облик: Округла

 

0 МКД
170 МКД
119 МКД
Заштеда: 51 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 119,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Турпијата се користи при работа со дрво и многу меки метали. Грубите забци овозможуваат брзо и лесно отстранување на материјалите.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Турпии
Бренд Беорол
Димензија 200mm
Занает Бравари, Ѕидари, Махничари, Монтери, Паркетари, Столари, Тапетари, Тесари, Хоби
Намена За обработка на дрво
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Турпии TLMT52
Намена: За острење и одржување на ланецот на моторните пили Се карактеризира со брза...
85 МКД
Sačuvano u omiljne
Турпии TLMT45
Намена: За острење и одржување на ланецот на моторните пили Се карактеризира со брза...
85 МКД
Sačuvano u omiljne
Турпии TLMT35
Намена: За острење и одржување на ланецот на моторните пили Се карактеризира со брза...
85 МКД
Sačuvano u omiljne
Турпии TMR200
Намена: За работа со метал и површински метални обработки на металните делови К...
260 МКД
Sačuvano u omiljne
Турпии TMP200
Намена: За работа со метал и површински метални обработки на металните делови К...
360 МКД
Sačuvano u omiljne
Турпии TMO200
Намена: За работа со метал и површински метални обработки на металните делови К...
270 МКД
Sačuvano u omiljne
Турпии TMK200
Намена: За работа со метал и површински метални обработки на металните делови К...
182 МКД
Заштеда 30%
260 МКД
Sačuvano u omiljne
Турпии TDP200
Намена: За работа со дрво и многу меки метали Квалитетните заби овозможуваат брзо от...
203 МКД
Заштеда 30%
290 МКД
Турпија за дрво округла 200mm
Турпија за дрво округла 200mm
Турпии
119
Izaberi količinu
2
1