Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Силикони и пур пени

по страна
Filtriraj
Ресетирај филтри
Употреба
Занает
Прикажи повеќе
Намена
Прикажи повеќе
Зафатнина
Прикажи повеќе
Пакување
Боја
Прикажи повеќе
Бренд
Колекции
31 производи
Sačuvano u omiljne
Наменет за лепење на различни градежни материјали. За пополнување на пукнатини, оста...
100 МКД
Sačuvano u omiljne
За пополнување на пукнатини со максимална ширина до 25mm и длабочина до 50mm Содржи ...
110 МКД
Sačuvano u omiljne
Наменет за надворешна употреба Не ја оштетува бојата и не предизвикува никакви проме...
450 МКД