Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Multifix hybrid transparent 290мл
Беорол

Multifix hybrid transparent 290мл

Шифра на артикл: MFHT
Barkod: 8606107779966
Šifra proizvođača: PU_FLEX
  • Еднокомпонентно лепило за лепење, изолација и запечатување
  • Наменет за градежништвото, автомобилската и бродоградежната индустрија
  • За запечатување споеви кои се предмет на вибрации, изложени на вода и воздух, спојници на вакуумски системи, цистерни, силоси, контејнери и спојници на подни облоги

 

0 МКД
480 МКД
480 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 480,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Еднокомпонентно лепило за лепење, изолација и запечатување. Замена за лепило, акрилен кит, кит за монтирање и силикон.

Примена: да се користи за запечатување споеви кои се во контакт со вода и воздух, за спојници во згради кои се изложени на вибрации, покривни покривки, вакуумски системи, контејнери, резервоари, силоси и спојници на подни облоги.

Главни карактеристики: не се собира, може да се користи како замена за силикон, монтажен и акрилен кит. Отпорен е на UV зрачење, хлор, мувла и временски услови. Одлична адхезија на сите внатрешни и надворешни површини без прајмер.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Pu flex
Боја Транспарентна
Бренд Беорол
Занает Бравари, Водоинсталатери, Гипсари, Ѕидари, Изолатори, Керамичари, Молери и фарбари, Монтери, Столари, Тапетари, Фасадери
Зафатнина 290ml
Намена Наменет за лепење, фиксирање, запечатување и испуни

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Pu flex PUFSI
Еднокомпонентно лепило на база на полиуретан Исклучително лепење за сите видови град...
360 МКД
Sačuvano u omiljne
Pu flex PUFBR
Еднокомпонентно лепило на база на полиуретан Исклучително лепење за сите видови град...
360 МКД
Sačuvano u omiljne
Pu flex PUFCR
Еднокомпонентно лепило на база на полиуретан Исклучително лепење за сите видови град...
360 МКД
Sačuvano u omiljne
Pu flex PUFBE
Еднокомпонентно лепило на база на полиуретан Исклучително лепење за сите видови град...
360 МКД
Multifix hybrid transparent 290мл
Multifix hybrid transparent 290мл
Pu flex
480
Izaberi količinu
2
1