Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Polyurethane flex 300мл, црни
Беорол

Polyurethane flex 300мл, црни

Шифра на артикл: PUFCR
Šifra proizvođača: PU_FLEX
0 МКД
360 МКД
360 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 359,99 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

PU Flex LD е еднокомпоненетен трајноеластичен лепак на полиуретанска база. Употреба: за основна употреба: лепење на бетон, цигли, дрво, метал, ПВЦ материјали, околу прозорци и врати. Се употребува за производство на автомобили, контејнери итн. За затворање на дупки кои пропуштаат вода, гас, воздух, прав.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Pu flex
Боја Црна
Бренд Беорол
Занает Водоинсталатери, Гипсари, Изолатори, Молери и фарбари, Монтери, Столари, Хоби
Зафатнина 300ml
Намена За генерална употреба: лепење на бетон, цигли, дрво, метал, ПВЦ матријал околу прозорци и врата
Trenutno nema komentara
Polyurethane flex 300мл, црни
Polyurethane flex 300мл, црни
Pu flex
360
Izaberi količinu
2
1