Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Polyurethane flex 300мл, кафеав
Беорол

Polyurethane flex 300мл, кафеав

Шифра на артикл: PUFBR
Barkod: 8606106732849
Šifra proizvođača: PU_FLEX
  • Еднокомпонентно лепило на база на полиуретан
  • Исклучително лепење за сите видови градежни материјали
  • Се користи во производството на автомобили и контејнери
  • За запечатување дупки од кои истекува гас, вода, воздух и прашина
  • Отпорност на температура од -30°C до +80°C

 

0 МКД
360 МКД
360 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 359,99 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Polyurethane flex е еднокомпонентно трајно еластично лепило на база на полиуретан.

Примена: за лепење на бетон, тула, дрво, метал, PVC материјали, околу прозорци и врати. Се користи во производството на автомобили, контејнери итн. За запечатување дупки од кои истекува вода, гас, воздух, прашина.

Главни карактеристики: едноставна апликација со пиштол, отпорна на временски услови и вода, не ја менува јачината по нанесувањето, може да се фарба. Отпорност на температура од -30°C до +80°C.

Боја: Кафеава.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Pu flex
Боја Кафеава
Бренд Беорол
Занает Водоинсталатери, Гипсари, Изолатори, Молери и фарбари, Монтери, Столари, Хоби
Зафатнина 300ml
Намена За генерална употреба: лепење на бетон, цигли, дрво, метал, ПВЦ матријал околу прозорци и врата

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Pu flex PUFSI
Еднокомпонентно лепило на база на полиуретан Исклучително лепење за сите видови град...
360 МКД
Sačuvano u omiljne
Pu flex PUFCR
Еднокомпонентно лепило на база на полиуретан Исклучително лепење за сите видови град...
360 МКД
Sačuvano u omiljne
Pu flex PUFBE
Еднокомпонентно лепило на база на полиуретан Исклучително лепење за сите видови град...
360 МКД
Sačuvano u omiljne
Pu flex MFHT
Еднокомпонентно лепило за лепење, изолација и запечатување Наменет за градежништвото...
480 МКД
Polyurethane flex 300мл, кафеав
Polyurethane flex 300мл, кафеав
Pu flex
360
Izaberi količinu
2
1