Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Силикон санитар 280мл бел
Беорол

Силикон санитар 280мл бел

Шифра на артикл: SSBE
Šifra proizvođača: SILIKONI
  • За внатрешни работи
  • За запечатување на разни материјали во услови на висока влажност и изложеност на вода
  • Нема разредувач
  • Отпорен на мувла, антиалергичен
  • Отпорност на температура: -40°C до +120°C

 

0 МКД
320 МКД
320 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
помош

Трајно еластичен еднокомпонентен силиконски кит наменет за запушување при внатрешна работа.

Употреба: за запушување и лепење стакло, дрво, метал, керамика, PVC и градежни елементи при услови на висока влажност и изложеност под влијание на вода.

Главни карактеристики: долготрајна отпорност на мувла, антибактериски, одлично спојување, одлична еластичност, висока стабилност, без растворувач, отпорен на температура од -40°C до +120°C

Карактеристика Вредност
Kатегорија Силикони
Боја Бела
Бренд Беорол
Занает Водоинсталатери, Електричари, Керамичари, Молери и фарбари, Монтери, Паркетари, Столари, Хоби
Зафатнина 280ml
Намена Силикон за санитарии
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Наменет за надворешна употреба Не ја оштетува бојата и не предизвикува никакви проме...
450 МКД
Sačuvano u omiljne
За надворешни и внатрешни работи Без растворувачи, отпорни на мувла, антиалергиски ...
150 МКД
Sačuvano u omiljne
За надворешни и внатрешни работи Се користи за прицврстување на предмети од камен, б...
120 МКД
Sačuvano u omiljne
За надворешни и внатрешни работи Се користи за прицврстување на предмети од камен, б...
350 МКД
Sačuvano u omiljne
Наменет за лепење на различни градежни материјали. За пополнување на пукнатини, оста...
100 МКД
Sačuvano u omiljne
За поврзување на споеви во аквариуми и лепење стакло и керамички материјали Безопасн...
340 МКД
Sačuvano u omiljne
За внатрешни работи За запечатување на разни материјали во услови на висока влажност...
288 МКД
Заштеда 10%
320 МКД
Sačuvano u omiljne
Примена при лепење на пластични, метални и дрвени материјали со стакло Не предизвику...
470 МКД
Sačuvano u omiljne
За надворешни и внатрешни работи Без растворувачи, отпорни на мувла, антиалергиски ...
290 МКД
Sačuvano u omiljne
За надворешни и внатрешни работи Без растворувачи, отпорни на мувла, антиалергиски ...
290 МКД
Sačuvano u omiljne
За надворешни и внатрешни работи Без растворувачи, отпорни на мувла, антиалергиски ...
290 МКД
Sačuvano u omiljne
За надворешни и внатрешни работи Без растворувачи, отпорни на мувла, антиалергиски ...
290 МКД
Силикон санитар 280мл бел
Силикон санитар 280мл бел
Силикони
320
Izaberi količinu
2
1