Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Монтажен кит 50мл туба
Беорол

Монтажен кит 50мл туба

Шифра на артикл: MNKT
Šifra proizvođača: SILIKONI
  • За надворешни и внатрешни работи
  • Се користи за прицврстување на предмети од камен, бетон, керамика, тула, пластика, дрво итн.
  • Отпорен на временски услови, вода и хемикалии, нанесување на абсорбирачки и неапсорбирачки површини

 

0 МКД
120 МКД
120 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 12 kapsula po ceni od 1.439,88 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Беорол монтажен кит е материјал за врзување и пополнување, на база на синтетичка гума/смола.

Употреба: Може да се користи за различни видови монтажа при надворешни и внатрешни работи. За фиксирање на различни предмети на основа од камен, бетон, керамика, цигла, пластика, дрво.

Главни карактеристики: екстремно цврст, отпорен на временски услови, вода и хемикалии, може да се користи за апсорбирачки и неапсорбирачки површини, брзо сушење и силно врзување.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Силикони
Боја Жолта
Бренд Беорол
Занает Бравари, Водоинсталатери, Гипсари, Ѕидари, Изолатори, Керамичари, Молери и фарбари, Монтери, Столари, Тапетари, Фасадери
Намена Наменет за фиксирање на разни предмети на основа од камен, бетон, керамика, цигли ,пластика, дрво
Пакување 50ml
Употреба Мануелна

Слични производи

Sačuvano u omiljne
За монтажа и лепење на материјали како што се метал, алуминиум, стакло, пластика, дрв...
410 МКД
Sačuvano u omiljne
За запечатување камен, дрво, стакло, плочки, метал и цврст ПВЦ материјал И ма з...
100 МКД
Sačuvano u omiljne
Наменет за надворешна употреба Не ја оштетува бојата и не предизвикува никакви проме...
450 МКД
Sačuvano u omiljne
За надворешни и внатрешни работи Се користи за прицврстување на предмети од камен, б...
350 МКД
Sačuvano u omiljne
Наменет за лепење на различни градежни материјали. За пополнување на пукнатини, оста...
100 МКД
Sačuvano u omiljne
За поврзување на споеви во аквариуми и лепење стакло и керамички материјали Безопасн...
340 МКД
Sačuvano u omiljne
За внатрешни работи За запечатување на разни материјали во услови на висока влажност...
290 МКД
Sačuvano u omiljne
За внатрешни работи За запечатување на разни материјали во услови на висока влажност...
290 МКД
Sačuvano u omiljne
За надворешни и внатрешни работи Без растворувачи, отпорни на мувла, антиалергиски ...
260 МКД
Sačuvano u omiljne
За надворешни и внатрешни работи Без растворувачи, отпорни на мувла, антиалергиски ...
260 МКД
Sačuvano u omiljne
За надворешни и внатрешни работи Без растворувачи, отпорни на мувла, антиалергиски ...
260 МКД
Sačuvano u omiljne
За надворешни и внатрешни работи Без растворувачи, отпорни на мувла, антиалергиски ...
260 МКД
Монтажен кит 50мл туба
Монтажен кит 50мл туба
Силикони
120
Izaberi količinu
2
1