Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Polyurethane flex 300мл, бели
Беорол

Polyurethane flex 300мл, бели

Шифра на артикл: PUFBE
Šifra proizvođača: PU_FLEX
0 МКД
360 МКД
360 МКД
Заштеда: 0 МКД
  • NSZ
1
2
3
4
5
OK
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
помош
PU Flex LD е еднокомпоненетен трајноеластичен лепак на полиуретанска база. Употреба: за основна употреба: лепење на бетон, цигли, дрво, метал, ПВЦ материјали, околу прозорци и врати. Се употребува за производство на автомобили, контејнери итн. За затворање на дупки кои пропуштаат вода, гас, воздух, прав.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Pu flex
Боја Бела
Бренд Беорол
Занает Водоинсталатери, Гипсари, Изолатори, Молери и фарбари, Монтери, Столари, Хоби
Зафатнина 300ml
Намена За генерална употреба: лепење на бетон, цигли, дрво, метал, ПВЦ матријал околу прозорци и врата
Trenutno nema komentara

Слични производи

Polyurethane flex 300мл, бели
Polyurethane flex 300мл, бели
Pu flex
360
Izaberi količinu
2
1