Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Трострука преносна приклучница со прекинувач и вземјување
Беорол

Трострука преносна приклучница со прекинувач и вземјување

Шифра на артикл: EPP3P
Šifra proizvođača: KABLOVI
0 МКД
380 МКД
380 МКД
Заштеда: 0 МКД
  • NSZ
1
2
OK
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
помош
Преносни приклучници без кабел наменети се за корисниците кои сами сакаат да го заменат куќиштето на продужниот кабел. Конструирани се така да не е потребно да се отвори целото куќиште туку само делот на кој што се наоѓаат врските. Врската се остварува со правилно поставување на обележаните места за фаза, нула и вземјување. Приклучете ја ПП исклучиво на еднофазна струјна втишница со означен максимален напон од 250V и назначена јачина на струја од 16A.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Продужни кабли и подсклопови
Боја Бела
Бренд Беорол
Занает Бравари, Градинари, Електричари, Каменорезци, Махничари, Паркетари, Столари, Хоби
Специфичност Без кабли
Тип Трострука
Trenutno nema komentara

Слични производи

Трострука преносна приклучница со прекинувач и вземјување
Трострука преносна приклучница со прекинувач и вземјување
Продужни кабли и подсклопови
380
Izaberi količinu
2
1