Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Продужен кабел со 5 втишници 1.4м
Беорол

Продужен кабел со 5 втишници 1.4м

Шифра на артикл: EPK5X1.4
Šifra proizvođača: KABLOVI
0 МКД
530 МКД
530 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 530,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Продужен свиткувачки кабел H05VV-F пресек 3x1.5мм² со пет приклучоци во должина на каблот од 1.4 метра за употреба во затворени простори со заштита за деца “child protect”. Max. оптеретување 16А, 250V-3600W.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Продужни кабли и подсклопови
Бренд Беорол
Занает Бравари, Градинари, Електричари, Каменорезци, Махничари, Паркетари, Столари, Хоби
Trenutno nema komentara

Слични производи

Продужен кабел со 5 втишници 1.4м
Продужен кабел со 5 втишници 1.4м
Продужни кабли и подсклопови
530
Izaberi količinu
2
1