Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Продужен кабел, 3 утичници 1.4m
Беорол

Продужен кабел, 3 утичници 1.4m

Шифра на артикл: EPK3X1.4
Barkod: 8606107263755
Šifra proizvođača: KABLOVI
  • Намена: За довод на струја од втишница до електрични апарати во затворени простории
  • Без прекинувач
  • Максимално оптоварување: 3680W, 16A, 250V
  • 3 втишници
  • Должина на кабел: 1.4м

 

0 МКД
430 МКД
430 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 430,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Продужен свиткувачки кабел H05VV-F пресек 3x1.5мм² со три приклучоци во должина на каблот од 1.4 метра за употреба во затворени простори со заштита за деца “child protect”. Max. оптеретување 16А, 250V - 3680W.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Продужни кабли и подсклопови
Бренд Беорол
Занает Бравари, Градинари, Електричари, Каменорезци, Махничари, Паркетари, Столари, Хоби

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За довод на струја од втишница до електрични апарати во затворени простории ...
1.070 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За довод на струја од втишница до електрични апарати во затворени простории ...
720 МКД
Заштеда 10%
800 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За довод на струја од втишница до електрични апарати во затворени простории ...
650 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За довод на струја од втишница до електрични апарати во затворени простории ...
980 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За довод на струја од втишница до електрични апарати во затворени простории ...
730 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За довод на струја од втишница до електрични апарати во затворени простории ...
520 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За довод на струја од втишница до електрични апарати во затворени простории ...
1.000 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За довод на струја од втишница до електрични апарати во затворени простории ...
750 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За довод на струја од втишница до електрични апарати во затворени простории ...
530 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За довод на струја од втишница до електрични апарати во затворени простории ...
900 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За довод на струја од втишница до електрични апарати во затворени простории ...
600 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За употреба во домаќинството со електрични апарати кои не можат да се приклуч...
3.200 МКД
Продужен кабел, 3 утичници 1.4m
Продужен кабел, 3 утичници 1.4m
Продужни кабли и подсклопови
430
Izaberi količinu
2
1