Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Петострука преносна приклучница со вземјување
Беорол

Петострука преносна приклучница со вземјување

Шифра на артикл: EPP5
Šifra proizvođača: KABLOVI
0 МКД
400 МКД
400 МКД
Заштеда: 0 МКД
  • NSZ
1
2
OK
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
помош
Преносни приклучници без кабел наменети се за корисниците кои сами сакаат да го заменат куќиштето на продужниот кабел. Конструирани се така да не е потребно да се отвори целото куќиште туку само делот на кој што се наоѓаат врските. Врската се остварува со правилно поставување на обележаните места за фаза, нула и вземјување. Приклучете ја ПП исклучиво на еднофазна струјна втишница со означен максимален напон од 250V и назначена јачина на струја од 16A.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Продужни кабли и подсклопови
Боја Бела
Бренд Беорол
Втишници 5
Занает Бравари, Градинари, Електричари, Каменорезци, Махничари, Паркетари, Столари, Хоби
Специфичност Без кабли
Тип Петострука
Trenutno nema komentara

Слични производи

Петострука преносна приклучница со вземјување
Петострука преносна приклучница со вземјување
Продужни кабли и подсклопови
400
Izaberi količinu
2
1