Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Gold четка 1.5
Беорол

Gold четка 1.5"

Шифра на артикл: G1.5
Šifra proizvođača: CETKE_PREM
  • Намена: За нанесување на маслени, нитро и акрилни бои
  • Егономска рачка со врвна изработка
  • Тип на длака: Bristle Mix плус
  • Димензија: 1.5” x 16мм
  • Должина на длаката: 57мм

 

0 МКД
190 МКД
190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 190,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Ергономска рачка за врвна лак обработка претставува предност за многу мајстори при работа. Длаката Bristle mix стандард плус, обезбедува лесно и професионално работење. Четка која многу професионалци нема да ги остави рамнодушни, поседува и прилагодено PVC пакување, ткн. влошка за четка. 

Карактеристика Вредност
Kатегорија Premium четки за бојадисување
Боја Црвена
Бренд Беорол
Димензија 1,5” x 16mm
Занает Бравари, Ѕидари, Лакери, Молери и фарбари, Паркетари, Столари, Фасадери
Намена Професионално бојадисување
Облик Caiser
Рачка Caiser PRO
Тип Gold
Тип на длака Bristle Mix плус

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја на маслена, нитро и акрилна база Егономска рачка ...
650 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја на маслена, нитро и акрилна база Егономска рачка ...
155 МКД
Gold четка 1.5
Gold четка 1.5"
Premium четки за бојадисување
190
Izaberi količinu
2
1