Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Gold четка 1
Беорол

Gold четка 1"

Шифра на артикл: G1
Šifra proizvođača: CETKE_PREM
  • Намена: За нанесување на боја на маслена, нитро и акрилна база
  • Егономска рачка со врвна изработка
  • Тип на длака: Bristle Mix плус
  • Димензија: 1” x 16мм
  • Должина на длаката: 51мм

 

0 МКД
155 МКД
140 МКД
Заштеда: 16 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 3 kapsula po ceni od 418,50 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Ергономска рачка високата лак обработка претставува погодност за многу мајстори при работата. Четка за која многу професионалци нема да останат рамнодушни поседува и прилагодливо ПВЦ пакување, т.н влошка за четка. Во составот на длаката доминираат нити со дебелина од 12μm до 15μm, кои пружаат голема издржливост.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Premium четки за бојадисување
Боја Црвена
Бренд Беорол
Димензија 1” x 16mm
Должина на длаката 51mm
Занает Бравари, Ѕидари, Лакери, Молери и фарбари, Паркетари, Столари, Фасадери
Намена Професионално бојадисување
Облик Caiser
Рачка Caiser PRO
Тип Gold
Тип на длака Bristle Mix плус
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја на маслена, нитро и акрилна база Егономска рачка ...
585 МКД
Заштеда 10%
650 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја на маслена, нитро и акрилна база Егономска рачка ...
287 МКД
Заштеда 30%
410 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја на маслена, нитро и акрилна база Егономска рачка ...
270 МКД
Заштеда 10%
300 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја на маслена, нитро и акрилна база Егономска рачка ...
225 МКД
Заштеда 10%
250 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на маслени, нитро и акрилни бои Егономска рачка со врвна ...
171 МКД
Заштеда 10%
190 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја на маслена, нитро и акрилна база Рачка од буково ...
430 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја на маслена, нитро и акрилна база Рачка од буково ...
370 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја на маслена, нитро и акрилна база Рачка од буково ...
270 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја на маслена, нитро и акрилна база Рачка од буково ...
160 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја на маслена, нитро и акрилна база Рачка од буково ...
200 МКД
Gold четка 1
Gold четка 1"
Premium четки за бојадисување
140
Izaberi količinu
2
1