Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Кофа за малтер 20лит
Беорол

Кофа за малтер 20лит

Шифра на артикл: KZM20
Šifra proizvođača: KOFE
  • Намена: Транспорт на градежни материјали
  • Материјал: Полиетилен
  • Волумен: 20 лит

 

0 МКД
150 МКД
150 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
помош

Кофа за малтер 2лит е изработена од еластична пластика. Многу е еластична и не се крши. Има метална рачка. Се користи во градежништвото за малтер и има функционална улога во секое домаќинство

Карактеристика Вредност
Kатегорија Кофи и канти
Боја Црна
Бренд Беорол
Занает Ѕидари
Зафатнина 20lit
Материјал Полиетилен
Намена Транспорт на градежни матријали
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Капак за канта KBP18 - Канта без капак 18l  
60 МКД
Sačuvano u omiljne
Покрај широката примена во различни гранки на индустријата Направена е од квалитетна...
300 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За плакнење на сунѓерот за чистење плочки Волумен: 12 лит Еден ваљак за цед...
783 МКД
Заштеда 10%
870 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Транспорт на градежни материјали Материјал: Полиетилен Волумен: 12 лит &n...
100 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За мешање малтер Материјал: Полиетилен Волумен: 52 лит  
310 МКД
Заштеда 10%
344 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За плакнење на сунѓерот за чистење плочки Волумен: 20 лит Трите ваљаца...
1.630 МКД
Sačuvano u omiljne
За примена во различни гранки на индустријата Изработена од квалитетна пластика...
320 МКД
Кофа за малтер 20лит
Кофа за малтер 20лит
Кофи и канти
150
Izaberi količinu
2
1