Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Кофа за керамичари 20лит
Беорол

Кофа за керамичари 20лит

Шифра на артикл: KK20L
Barkod: 8606007990973
Šifra proizvođača: KOFE
  • Намена: За плакнење на сунѓерот за чистење плочки
  • Волумен: 20 лит
  • Трите ваљаца за цедење

 

0 МКД
1.630 МКД
1.630 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 1.630,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Кофата за керамичари е наменета за плакнење на сунѓерот за чистење плочки. При фугирање, неопходно е чисто и темелно плакнење на сунѓер пердашката со која се работи, а оваа кофа претставува професионален алат кој го олеснува и убрзува овој процес. Трите ваљаца поставени под агол овозможуваат брзо и темелно цедење на сунѓерот. Тркалата ја олеснуваат манипулацијата со кофата, а мрежата во кофата го штити сунѓерот од контакт со веќе отстранетиот материјал.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Кофи и канти
Боја Црвена
Бренд Беорол
Димензија 51 x 26 x 26cm
Занает Керамичари
Зафатнина 20lit
Намена За миење на керамички сунѓер

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Капак за канта KBP18 - Канта без капак 18l  
60 МКД
Sačuvano u omiljne
Покрај широката примена во различни гранки на индустријата Направена е од квалитетна...
300 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Работа со гипс и други материјали Материјал: Полиетилен Димензии: ø1...
70 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Транспорт на градежни материјали Материјал: Полиетилен Волумен: 20 лит...
135 МКД
Заштеда 10%
150 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Транспорт на градежни материјали Материјал: Полиетилен Волумен: 12 лит &n...
100 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Работа со гипс и други материјали Материјал: Полиетилен Димензии: ø1...
60 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За малтерисување работи Материјал: гума Димензии: ø130мм  
99 МКД
Заштеда 10%
110 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За мешање малтер Материјал: Полиетилен Волумен: 52 лит  
344 МКД
Sačuvano u omiljne
За примена во различни гранки на индустријата Изработена од квалитетна пластика...
320 МКД
Кофа за керамичари 20лит
Кофа за керамичари 20лит
Кофи и канти
1.630
Izaberi količinu
2
1