Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Ваљак Moher природен 23цм ø8 резерва
Беорол

Ваљак Moher природен 23цм ø8 резерва

Шифра на артикл: VMPR238
Šifra proizvođača: TERMOF.VAL
  • Намена: За нанесување на епоксидни премази
  • Направено со процес на термофузија
  • Должина на влакна 6мм
  • Материјал: 100% најлон
  • Димензии: ø45 x 230мм

 

0 МКД
150 МКД
150 МКД
Заштеда: 0 МКД
  • NSZ
1
2
3
4
5
OK
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби

Ваљак за бојадисување на емајл лакови и двокомпонентен лепак за паркет-100% природна волна. Мохер природен. Должина на влакното 4мм. Се изработува како термофузионен ваљак.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Ваљаци за специјални премази
Бренд Беорол
Вид на боја Лакови Nitro / Fiberglass / Анти корозивна заштита/ Епоксидни премази
Димензија ø45 x 230mm
Должина на влакна 4mm
Занает Ѕидари, Лакери, Молери и фарбари, Паркетари
Материјал 100% Волна
Намена Ваљак за бојадисување на емајл лакови и двокомпонентни лакови за паркет
Рачка RV238
Тип Термофузиони ваљци

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување малтер и малтер на ѕидови или тавани, за запечатување споеви по...
440 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на епоксидни премази Направено со процес на термофузија, должи...
165 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За израмнување на епоксидни премази и самолиени подови Со третирање на подло...
550 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на епоксидни премази Направено со процес на термофузија, должи...
210 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на епоксидни премази Направено со процес на термофузија, должи...
270 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на епоксидни премази Направено со процес на термофузија, должи...
160 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на епоксидни премази Направено со процес на термофузија, должи...
145 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на епоксидни премази Направено со процес на термофузија Должи...
100 МКД
Ваљак Moher природен 23цм ø8 резерва
Ваљак Moher природен 23цм ø8 резерва
Ваљаци за специјални премази
150
Izaberi količinu
2
1