Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Ваљак Perfetto 18цм ø8 резерва
Беорол

Ваљак Perfetto 18цм ø8 резерва

Шифра на артикл: VPFR188
Šifra proizvođača: VALJCI_DIS
  • За боење на рамни површини со дисперзивни и латекс бои, за ефект на мазна површина
  • Должина на влакна: 20мм
  • Начин на производство: Термофузија
  • Материјал: 70% Волна / 30% Полиестер
  • На овој артикал му одговара RV188 - Рачка за ваљак 18цм ø8

 

0 МКД
130 МКД
91 МКД
Заштеда: 39 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 91,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Ваљак за бојадисување со дисперзивни бои на рамни површини, за ефект на мазна површина. Должина на влакното е 20мм, 70% природна волна и 30% полиестер. Се изработува како термофузионен ваљак.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Ваљаци за дисперзивни бои
Бренд Беорол
Вид на боја Дисперзија / Latex (боја која се пере)
Димензија ø45 x 180mm
Занает Молери и фарбари
Материјал 70% Волна 30% Полиестер
Намена Ваљак за бојадисување со дисперзивни бои со рамни површини, за ефект на мазна површина
Рачка RV188
Тип Термофузиони ваљци

Слични производи

Sačuvano u omiljne
За боење на рамни површини со дисперзивни и латекс бои, за ефект на мазна површина Д...
170 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За боење со полудисперзивни и дисперзивни премази во бела боја за внатрешни п...
265 МКД
Sačuvano u omiljne
За боење нерамни површини со дисперзивни облоги во боја Должина на влакна: 18мм Нач...
320 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување на дисперзивни, полудисперзивни, акрилни премази и подлоги Должина на ...
261 МКД
Заштеда 10%
290 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување на дисперзивни и полудисперзивни премази, поголема покриеност Должина ...
210 МКД
Sačuvano u omiljne
За боење нерамни површини со полудисперзивни и дисперзивни бои Должина на влакна: 18...
315 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За боење со полудисперзивни и дисперзивни премази во бела боја за внатрешни п...
70 МКД
Sačuvano u omiljne
За боење нерамни површини со дисперзивни облоги во боја Должина на влакна: 18 мм На...
80 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување на дисперзивни и полудисперзивни премази, поголема покриеност Должина ...
135 МКД
Sačuvano u omiljne
За боење нерамни површини со полудисперзивни и дисперзивни бои Должина на влакна: 18...
210 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување на сите премази и подлоги за внатрешни работи Должина на влакна: 14мм ...
65 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување на дисперзивни и полудисперзивни премази Должина на влакна: 18мм Начи...
42 МКД
Заштеда 30%
60 МКД
Ваљак Perfetto 18цм ø8 резерва
Ваљак Perfetto 18цм ø8 резерва
Ваљаци за дисперзивни бои
91
Izaberi količinu
2
1