Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Ваљак Hobby 18цм ø8 резерва
Беорол

Ваљак Hobby 18цм ø8 резерва

Шифра на артикл: VHR188
Šifra proizvođača: VALJCI_DIS
  • За нанесување на дисперзивни, полудисперзивни, акрилни премази и подлоги
  • Должина на влакна: 16мм
  • Начин на производство: Термофузија
  • Материјал: 100% Полиестер
  • На овој артикал му одговара RV188 - Рачка за ваљак 18цм ø8

 

0 МКД
105 МКД
105 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби

Ваљак за универзално бојадисување на рамни површини со полудисперзивни и дисперзивни бои. Должина на влакното 16мм. Се изработува како термофузионен ваљак.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Ваљаци за дисперзивни бои
Бренд Беорол
Димензија ø45 x 180mm
Должина на влакна 16mm
Занает Изолатори, Молери и фарбари
Материјал 100% Полиестер
Намена Ваљак за универзално бојадисување на рамни површини со полудисперзивни и дисперзивни бои
Профи, стандард, економик Економик
Рачка RV188
Тип Термофузиони ваљци

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Изработено од 100% полиакрилна ткаенина Должина на влакна од 16 mm Обезбедува одлич...
315 МКД
Sačuvano u omiljne
Направен од 100% висококвалитетна полиамидна ткаенина со внимателно расцутени врвови ...
370 МКД
Sačuvano u omiljne
Изработен од најквалитетна 100% полиамидна ткаенина Должината на влакната е 18 mm С...
305 МКД
Sačuvano u omiljne
Должината на влакното е 13 mm Процесот на термофузија обезбедува одлична издржливост...
260 МКД
Sačuvano u omiljne
За боење на рамни површини со дисперзивни и латекс бои, за ефект на мазна површина Д...
170 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За боење со полудисперзивни и дисперзивни премази во бела боја за внатрешни п...
265 МКД
Sačuvano u omiljne
За боење нерамни површини со дисперзивни облоги во боја Должина на влакна: 18мм Нач...
320 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување на дисперзивни, полудисперзивни, акрилни премази и подлоги Должина на ...
290 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување на дисперзивни и полудисперзивни премази, поголема покриеност Должина ...
210 МКД
Sačuvano u omiljne
За боење нерамни површини со полудисперзивни и дисперзивни бои Должина на влакна: 18...
315 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За боење со полудисперзивни и дисперзивни премази во бела боја за внатрешни п...
70 МКД
Sačuvano u omiljne
За боење нерамни површини со дисперзивни облоги во боја Должина на влакна: 18 мм На...
80 МКД
Ваљак Hobby 18цм ø8 резерва
Ваљак Hobby 18цм ø8 резерва
Ваљаци за дисперзивни бои
105
Izaberi količinu
2
1