Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Сет окасти клучеви, 8 ком, 6-22мм
Беорол

Сет окасти клучеви, 8 ком, 6-22мм

Шифра на артикл: KOKSET8
Barkod: 8606007998245
Šifra proizvođača: KLJUC_OKA
  • Намена: За затегнување и одвртување на завртките со шестоаголно прифаќање
  • Комплет од 8 парчиња, димензии: 6x7, 8x10, 10x12, 12x14, 13x15, 14x17, 17x19, 19x22мм
  • Материјал: Cr-V челик

 

0 МКД
1.500 МКД
1.050 МКД
Заштеда: 450 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 1.050,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Сет клучеви за работа со навртки со шестоаголно прифаќање. Изработени од квалитетен челик збогатен со хром и ванадиум. Сет содржи 8 комада клучеви, во димнезии 6-22мм. Должината на клучот е продолжена поради лесна работа и овозможува поголема сила на затегнување.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Окасти клучеви
Бренд Беорол
Занает Бравари, Водоинсталатери, Електричари, Заварувачи, Махничари, Монтери
Облик Окаст
Сет 8kom

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Отвор за клуч: 19 x 22мм Димензии: 285мм Материјал: Cr-V челик  
350 МКД
Sačuvano u omiljne
Отвор за клуч: 18 x 21мм Димензии: 285мм Материјал: Cr-V челик  
238 МКД
Заштеда 30%
340 МКД
Sačuvano u omiljne
Отвор за клуч: 17 x 19мм Димензии: 260мм Материјал: Cr-V челик  
196 МКД
Заштеда 30%
280 МКД
Sačuvano u omiljne
Отвор за клуч: 14 x 17мм Димензии: 242мм Материјал: Cr-V челик  
168 МКД
Заштеда 30%
240 МКД
Sačuvano u omiljne
Отвор за клуч: 12 x 14мм Димензии: 225мм Материјал: Cr-V челик  
180 МКД
Sačuvano u omiljne
Отвор за клуч: 10 x 12мм Димензии: 205мм Материјал: Cr-V челик  
140 МКД
Sačuvano u omiljne
Отвор за клуч: 8 x 10мм Димензии: 190мм Материјал: Cr-V челик  
84 МКД
Заштеда 30%
120 МКД
Sačuvano u omiljne
Отвор за клуч: 6 x 7мм Димензии: 170мм Материјал: Cr-V челик  
77 МКД
Заштеда 30%
110 МКД
Сет окасти клучеви, 8 ком, 6-22мм
Сет окасти клучеви, 8 ком, 6-22мм
Окасти клучеви
1.050
Izaberi količinu
2
1