Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Клуч окаст 19x22
Беорол

Клуч окаст 19x22

Шифра на артикл: KOK19X22
Šifra proizvođača: KLJUC_OKA
0 МКД
350 МКД
350 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 350,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Окасти клучеви за работа со навртки се со шестоаголно прифаќање. Изработени се од квалитетен челик збогатен со хром и ванадиум. Должината на клучот е продолжена поради полесно работење и озвозможува поголема сила на затегнување.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Окасти клучеви
Бренд Беорол
Димензија 285mm
Занает Бравари, Водоинсталатери, Електричари, Заварувачи, Махничари, Монтери
Облик Окаст
Отвор на клуч 19 x 22mm
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
1.050 МКД
Заштеда 30%
1.500 МКД
Sačuvano u omiljne
238 МКД
Заштеда 30%
340 МКД
Sačuvano u omiljne
196 МКД
Заштеда 30%
280 МКД
Sačuvano u omiljne
168 МКД
Заштеда 30%
240 МКД
Sačuvano u omiljne
126 МКД
Заштеда 10%
140 МКД
Sačuvano u omiljne
84 МКД
Заштеда 30%
120 МКД
Sačuvano u omiljne
77 МКД
Заштеда 30%
110 МКД
Клуч окаст 19x22
Клуч окаст 19x22
Окасти клучеви
350
Izaberi količinu
2
1