Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Клешти засилени долги со гума 10
Беорол

Клешти засилени долги со гума 10" - 250mm

Шифра на артикл: KLG10
Barkod: 8606007996975
Šifra proizvođača: KLESTA
  • Намена: За употреба во арматурни работи, со гумена рачка
  • Должина: 250 мм
  • Материјал: Јаглероден челик

 

 

0 МКД
340 МКД
306 МКД
Заштеда: 34 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 306,01 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Клешти засилени долги со гума 10" - 250mm. Наменета за работа со жица. Поради продолжени и со гума обложени рачки се олеснува работата на мајсторите. Направена е од квалитетен челик со зголемена тврдост

Карактеристика Вредност
Kатегорија Клешта
Бренд Беорол
Димензија 250mm
Занает Армирачи, Ѕидари, Изолатори, Фасадери
Намена Наменета се за работа со жица
Тип Армирачка

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: спојување на два материјали со поп-нишки, со клуч за промена на работната дим...
400 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За работа со цевки со различни дијаметри, со можност за прилагодување на голе...
1.430 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За употреба во водоводна работа, со можност за прилагодување на големината на...
510 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За употреба во арматурни работи, со гумена рачка Должина: 230 мм Материјал:...
280 МКД
Sačuvano u omiljne
Клешта KLSPO
Намена: За работа со помали елементи на тешко достапни места Должина: 155 мм Матери...
216 МКД
Заштеда 10%
240 МКД
Sačuvano u omiljne
Клешта KLSPSO
Намена: Со свиткан врв за работа со мали елементи на тешко достапни места Должина: 1...
240 МКД
Sačuvano u omiljne
Клешта KLKPO
Клешти со широка примена за работа со помали елементи Должина: 130 мм Материјал: Че...
250 МКД
Sačuvano u omiljne
Клешта KLSECO
Намена: За сечење жица со различни дијаметри Должина: 120 мм Материјал: Челик &nb...
210 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Да се ​​отстрани електричната изолација од жицата Со вртење на завртката на ...
320 МКД
Sačuvano u omiljne
Клешта KLSPS
Намена: Со свиткан врв за работа со мали елементи на тешко достапни места Должина: 1...
290 МКД
Sačuvano u omiljne
Клешти со широка примена Должина: 200 мм Материјал: Челик  
460 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За работа со цевки со различни дијаметри, со можност за прилагодување на голе...
550 МКД
Клешти засилени долги со гума 10
Клешти засилени долги со гума 10" - 250mm
Клешта
306
Izaberi količinu
2
1