Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Кеси за отпадоци со лента HDPE 60лит, 8ком
Беорол

Кеси за отпадоци со лента HDPE 60лит, 8ком

Шифра на артикл: KST60L
Šifra proizvođača: KESE_PVC
  • Намена: За депонирање ѓубре, со лента за врзување
  • Материјал: Полиетилен
  • Волумен: 60 литри

 

0 МКД
70 МКД
70 МКД
Заштеда: 0 МКД
  • NSZ
1
2
3
4
5
OK
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби

Полиетиленски кеси за отпадоци, со посебена лента за врзување. Волумен 60 литри.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Кеси за ѓубре и кеси со прерамки
Бренд Беорол
Занает Хоби
Зафатнина 60lit
Материјал Полиетилен

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За депонирање ѓубре Материјал: Полиетилен Волумен: 110 литри  
90 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За депонирање ѓубре Материјал: Полиетилен Волумен: 60 литри  
70 МКД
Кеси за отпадоци со лента HDPE 60лит, 8ком
Кеси за отпадоци со лента HDPE 60лит, 8ком
Кеси за ѓубре и кеси со прерамки
70
Izaberi količinu
2
1