Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Кеси за отпадоци HDP 60лит, 10ком
Беорол

Кеси за отпадоци HDP 60лит, 10ком

Шифра на артикл: KS60L
Šifra proizvođača: KESE_PVC
  • Намена: За депонирање ѓубре
  • Материјал: Полиетилен
  • Волумен: 60 литри

 

0 МКД
70 МКД
70 МКД
Заштеда: 0 МКД
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
OK
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби

Полиетиленски кеси за отпадоци 60 литри.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Кеси за ѓубре и кеси со прерамки
Бренд Беорол
Занает Хоби
Зафатнина 60lit
Материјал Полиетилен
Пакување 10kom

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За депонирање ѓубре, со лента за врзување Материјал: Полиетилен Волуме...
70 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За депонирање ѓубре Материјал: Полиетилен Волумен: 110 литри  
90 МКД
Кеси за отпадоци HDP 60лит, 10ком
Кеси за отпадоци HDP 60лит, 10ком
Кеси за ѓубре и кеси со прерамки
70
Izaberi količinu
2
1