Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Уметок PH3 10ком.
Беорол

Уметок PH3 10ком.

Шифра на артикл: PH3U10
Šifra proizvođača: UMECI
0 МКД
77 МКД
54 МКД
Заштеда: 23 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 53,89 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош
Наменети за батериски и електрични штрафцигери. Одговараат на сите алати и носачи со рачка од 6,25мм. Произведени од квалитетен челик CRV кој им дава долг век на траење. Прецизно изработениот врв овозможува одличен контакт со главата на завртката
Карактеристика Вредност
Kатегорија Уметоци
Бренд Беорол
Врв Ph
Димензија Ph3 x 6,35 x 25mm
Занает Бравари, Гипсари, Електричари, Махничари, Молери и фарбари, Монтери, Столари, Тапетари
Материјал CrV Челик
Прифаќање 6,35mm
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
23 МКД
Заштеда 30%
33 МКД
Sačuvano u omiljne
23 МКД
Заштеда 30%
33 МКД
Sačuvano u omiljne
23 МКД
Заштеда 30%
33 МКД
Sačuvano u omiljne
23 МКД
Заштеда 30%
33 МКД
Sačuvano u omiljne
23 МКД
Заштеда 30%
33 МКД
Sačuvano u omiljne
23 МКД
Заштеда 30%
33 МКД
Sačuvano u omiljne
54 МКД
Заштеда 30%
77 МКД
Sačuvano u omiljne
54 МКД
Заштеда 30%
77 МКД
Уметок PH3 10ком.
Уметок PH3 10ком.
Уметоци
54
Izaberi količinu
2
1