Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Ренде за гипс 250x40mm
Беорол

Ренде за гипс 250x40mm

Шифра на артикл: RZG250X40
Barkod: 8605043407445
Šifra proizvođača: RENDE
  • Намена: За измазнување на нерамни површини на обоени метали, гипс, дрво, пластика и други плочи
  • Материјал: Алуминиум / ABS
  • Димензии на заменско сечило: 250x40 мм

 

0 МКД
700 МКД
700 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 700,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
  • Совршено за измазнување на нерамни површини на обоени метали, гипс, дрво, пластика и други плочи
  • Телото е изработено од легура на алуминиум
  • Цврсто обликувана пластична (ABS) рачка
  • Навртката овозможува лесна замена на сечилата
  • Димензии на заменско сечило: 250x40 mm
Карактеристика Вредност
Kатегорија Ренде за гипс
Бренд Беорол
Занает Гипсари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За обликување и зголемување на дупки и контурни површини при изведување на ги...
500 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За измазнување на нерамни површини на обоени метали, гипс, дрво, пластика и д...
530 МКД
Ренде за гипс 250x40mm
Ренде за гипс 250x40mm
Ренде за гипс
700
Izaberi količinu
2
1