Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Gold четка 3
Беорол

Gold четка 3"

Шифра на артикл: G3
Šifra proizvođača: CETKE_PREM
  • Намена: За нанесување на боја на маслена, нитро и акрилна база
  • Егономска рачка со врвна изработка
  • Тип на длака: Bristle Mix плус
  • Димензија: 3” x 23мм
  • Должина на длаката: 70мм

 

0 МКД
410 МКД
287 МКД
Заштеда: 123 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 6 kapsula po ceni od 1.722,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Ергономска рачка за врвна лак обработка претставува предност за многу мајстори при работа. Длаката Bristle mix стандард плус, обезбедува лесно и професионално работење. Четка која многу професионалци нема да ги остави рамнодушни, поседува и прилагодено PVC пакување, ткн. влошка за четка. 

Карактеристика Вредност
Kатегорија Premium четки за бојадисување
Боја Црвена
Бренд Беорол
Димензија 3” x 23mm
Должина на длаката 70mm
Занает Бравари, Ѕидари, Лакери, Молери и фарбари, Паркетари, Столари, Фасадери
Намена Професионално бојадисување
Облик Caiser
Рачка Caiser PRO
Тип Gold
Тип на длака Bristle Mix плус
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја на маслена, нитро и акрилна база Егономска рачка ...
585 МКД
Заштеда 10%
650 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја на маслена, нитро и акрилна база Егономска рачка ...
270 МКД
Заштеда 10%
300 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја на маслена, нитро и акрилна база Егономска рачка ...
225 МКД
Заштеда 10%
250 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на маслени, нитро и акрилни бои Егономска рачка со врвна ...
171 МКД
Заштеда 10%
190 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја на маслена, нитро и акрилна база Егономска рачка ...
140 МКД
Заштеда 10%
155 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја на маслена, нитро и акрилна база Рачка од буково ...
430 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја на маслена, нитро и акрилна база Рачка од буково ...
370 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја на маслена, нитро и акрилна база Рачка од буково ...
270 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја на маслена, нитро и акрилна база Рачка од буково ...
160 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја на маслена, нитро и акрилна база Рачка од буково ...
200 МКД
Gold четка 3
Gold четка 3"
Premium четки за бојадисување
287
Izaberi količinu
2
1