Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Економик паркет четка 3x10
Беорол

Економик паркет четка 3x10

Шифра на артикл: EPB10
Barkod: 8606007991642
Šifra proizvođača: CETKE_LAK
  • Намена: За нанесување на боја и лакови на маслена, нитро и акрилна боја
  • Погодна за лакирање на паркет и фарбање на големи површини
  • Тип на длака: Bristle Mix стандард
  • Димензија: 100 x 30мм
  • Должина на длаката: 57мм

 

0 МКД
270 МКД
270 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 270,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Економик паркет четка 3 x 10cm. Длака користена кај оваа четка е Bristle mix стандард. Се препорачува за нанесување на сите видови на премази на маслена и нитро база, погодна за лакирање на паркет.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Четки за лакирање
Бренд Беорол
Димензија 30 x 100mm
Занает Бравари, Ѕидари, Лакери, Молери и фарбари, Паркетари, Столари, Фасадери
Намена Лакирање на паркет
Профи, стандард, економик Економик
Рачка Standard parket
Тип на длака Bristle Mix стандард

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја и лакови на маслена, нитро и акрилна боја Погодна за л...
396 МКД
Заштеда 10%
440 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја и лакови на маслена, нитро и акрилна боја Погодна за л...
320 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја и лакови на маслена, нитро и акрилна боја Погодна за л...
925 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја и лакови на маслена, нитро и акрилна боја Погодна за л...
750 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја и лакови на маслена, нитро и акрилна боја Погодна за л...
535 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја и лакови на маслена, нитро и акрилна боја Погодна за л...
450 МКД
Економик паркет четка 3x10
Економик паркет четка 3x10
Четки за лакирање
270
Izaberi količinu
2
1