Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Економик паркет четка 4х14
Беорол

Економик паркет четка 4х14

Шифра на артикл: EPB14
Barkod: 8606007991963
Šifra proizvođača: CETKE_LAK
  • Намена: За нанесување на боја и лакови на маслена, нитро и акрилна боја
  • Погодна за лакирање на паркет и фарбање на големи површини
  • Тип на длака: Bristle Mix стандард
  • Димензија: 140 x 40мм
  • Должина на длаката: 57мм

 

0 МКД
440 МКД
396 МКД
Заштеда: 44 МКД
  • NSZ
1
2
OK
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби

Економик паркет четка 4 x 14cm. Длака користена кај оваа четка е Bristle mix стандард. Се препорачува за нанесување на сите видови на премази на маслена и нитро база, погодна за лакирање на паркет.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Четки за лакирање
Бренд Беорол
Димензија 40 x 140mm
Занает Бравари, Ѕидари, Лакери, Молери и фарбари, Паркетари, Столари, Фасадери
Намена Лакирање на паркет
Профи, стандард, економик Економик
Рачка Standard parket
Тип на длака Bristle Mix стандард

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја и лакови на маслена, нитро и акрилна боја Погодна за л...
320 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја и лакови на маслена, нитро и акрилна боја Погодна за л...
270 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја и лакови на маслена, нитро и акрилна боја Погодна за л...
925 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја и лакови на маслена, нитро и акрилна боја Погодна за л...
750 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја и лакови на маслена, нитро и акрилна боја Погодна за л...
535 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја и лакови на маслена, нитро и акрилна боја Погодна за л...
450 МКД
Економик паркет четка 4х14
Економик паркет четка 4х14
Четки за лакирање
396
Izaberi količinu
2
1