Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Радијатор четка 1
Беорол

Радијатор четка 1"

Шифра на артикл: RB10
Šifra proizvođača: CETKE_RAD
  • Намена: За нанесување на боја на маслена, нитро и акрилна база
  • Погодна за непристапни површини
  • Тип на длака: Bristle Mix стандард
  • Димензија: 1" x 9мм
  • Должина на длаката: 44мм

 

0 МКД
50 МКД
50 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 10 kapsula po ceni od 500,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Радијатор четка 1" со длака Bristle Mix стандард. За нанесување на сите видови на премази. Погодна за непристапни површини. 

Карактеристика Вредност
Kатегорија Радијатор четки
Боја Крем
Бренд Беорол
Димензија 1” x 9mm
Должина на длаката 44mm
Занает Бравари, Ѕидари, Лакери, Молери и фарбари, Паркетари, Столари, Фасадери
Профи, стандард, економик Економик
Рачка Радијатор
Тип на длака Bristle Mix стандард

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја на маслена, нитро и акрилна база Погодна за непри...
150 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја на маслена, нитро и акрилна база Погодна за непри...
90 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја на маслена, нитро и акрилна база Погодна за непри...
80 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја на маслена, нитро и акрилна база Погодна за непри...
65 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја на маслена, нитро и акрилна база Погодна за непри...
75 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја на маслена, нитро и акрилна база Погодна за непри...
65 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја на маслена, нитро и акрилна база Погодна за непри...
60 МКД
Радијатор четка 1
Радијатор четка 1"
Радијатор четки
50
Izaberi količinu
2
1