Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Четки за декоративни работи 100x9
Беорол

Четки за декоративни работи 100x9

Шифра на артикл: DRB100MK
Šifra proizvođača: CETKE_FAR
 • Намена: За нанесување на сите видови на премази и материјали за декоративни техники
 • Лесно и брзо работење со мстеријали за декоративни работи
 • Тип на длака: Bristle Mix Плус
 • Димензија: 100 x 9мм
 • Должина на длаката: 64мм
0 МКД
370 МКД
370 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
 • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 370,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
 • Ширина 100 mm 
 • Наменета за нанесување на сите видови на премази и матријали за декоративни техники како што се SAHARA, SPACCENTE, OTTOCENTO, ENCANTO...
 • Исклучително лесна и овозможува брзо работење 
 • Дрвена рачка дизајнирана за лесно користење  
 • Лимот на четката е произведен од профилиран поцинкуван челик, поради неговата долговечност 
 • Пластичен спејсер (кој не дозволува испаѓање на длаката) 
 • Четката содржи BRISTLE MIX PLUS длака со должина 64 mm
 • Длаката е меѓу најквалитетните на светот, помека и не остава груби траги при нанесување 
 • Mix го сочинуваат длаки со дебелина 12 и 15 микрони кои овозможуваат голема издржливост 
Карактеристика Вредност
Kатегорија Четки за бојадисување
Бренд Беорол
Занает Бравари, Ѕидари, Лакери, Молери и фарбари, Паркетари, Столари, Фасадери

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја на маслена, нитро и акрилна база Универзална четк...
120 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја на маслена, нитро и акрилна база Универзална четк...
90 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја на маслена, нитро и акрилна база Универзална четк...
70 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја на маслена, нитро и акрилна база Универзална четк...
60 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја на маслена, нитро и акрилна база Универзална четк...
50 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја на маслена, нитро и акрилна база Универзална четк...
36 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја на маслена, нитро и акрилна база Универзална четк...
160 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја на маслена, нитро и акрилна база Универзална четк...
30 МКД
Sačuvano u omiljne
За универзални намени за сите видови на бои и премази Измешајте 30% природна и 70% к...
195 МКД
Sačuvano u omiljne
За универзални намени за сите видови на бои и премази Измешајте 30% природна и 70% к...
100 МКД
Sačuvano u omiljne
За универзални намени за сите видови на бои и премази Измешајте 30% природна и 70% к...
135 МКД
Sačuvano u omiljne
За универзални намени за сите видови на бои и премази Измешајте 30% природна и 70% к...
65 МКД
Четки за декоративни работи 100x9
Четки за декоративни работи 100x9
Четки за бојадисување
370
Izaberi količinu
2
1