Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Радијатор четка 2.5
Беорол

Радијатор четка 2.5"

Шифра на артикл: RB25
Šifra proizvođača: CETKE_RAD
  • Намена: За нанесување на боја на маслена, нитро и акрилна база
  • Погодна за непристапни површини
  • Тип на длака: Bristle Mix стандард
  • Димензија: 2.5" x 9мм
  • Должина на длаката: 51мм

 

0 МКД
75 МКД
75 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 10 kapsula po ceni od 750,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Радијатор четка 2,5" со длака Bristle Mix стандард. За нанесување на сите видови на премази. Погодна за непристапни површини. 

Карактеристика Вредност
Kатегорија Радијатор четки
Боја Крем
Бренд Беорол
Димензија 2,5” x 9mm
Должина на длаката 51mm
Занает Бравари, Ѕидари, Лакери, Молери и фарбари, Паркетари, Столари, Фасадери
Профи, стандард, економик Економик
Рачка Радијатор
Тип на длака Bristle Mix стандард

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја на маслена, нитро и акрилна база Погодна за непри...
150 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја на маслена, нитро и акрилна база Погодна за непри...
90 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја на маслена, нитро и акрилна база Погодна за непри...
72 МКД
Заштеда 10%
80 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја на маслена, нитро и акрилна база Погодна за непри...
65 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја на маслена, нитро и акрилна база Погодна за непри...
65 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја на маслена, нитро и акрилна база Погодна за непри...
54 МКД
Заштеда 10%
60 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја на маслена, нитро и акрилна база Погодна за непри...
50 МКД
Радијатор четка 2.5
Радијатор четка 2.5"
Радијатор четки
75
Izaberi količinu
2
1