Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Радијатор четка 2
Беорол

Радијатор четка 2"

Шифра на артикл: RB20
Šifra proizvođača: CETKE_RAD
  • Намена: За нанесување на боја на маслена, нитро и акрилна база
  • Погодна за непристапни површини
  • Тип на длака: Bristle Mix стандард
  • Димензија: 2" x 9мм
  • Должина на длаката: 44мм

 

0 МКД
65 МКД
65 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 10 kapsula po ceni od 649,90 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Радијатор четка 2" со длака Bristle Mix стандард. За нанесување на сите видови на премази. Погодна за непристапни површини. 

Карактеристика Вредност
Kатегорија Радијатор четки
Боја Крем
Бренд Беорол
Димензија 2” x 9mm
Должина на длаката 44mm
Занает Бравари, Ѕидари, Лакери, Молери и фарбари, Паркетари, Столари, Фасадери
Профи, стандард, економик Економик
Рачка Радијатор
Тип на длака Bristle Mix стандард

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја на маслена, нитро и акрилна база Погодна за непри...
150 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја на маслена, нитро и акрилна база Погодна за непри...
90 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја на маслена, нитро и акрилна база Погодна за непри...
80 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја на маслена, нитро и акрилна база Погодна за непри...
58 МКД
Заштеда 10%
65 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја на маслена, нитро и акрилна база Погодна за непри...
75 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја на маслена, нитро и акрилна база Погодна за непри...
60 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја на маслена, нитро и акрилна база Погодна за непри...
45 МКД
Заштеда 10%
50 МКД
Радијатор четка 2
Радијатор четка 2"
Радијатор четки
65
Izaberi količinu
2
1