Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Паркет лак четка 3x12
Беорол

Паркет лак четка 3x12

Шифра на артикл: PB12
Barkod: 8600102480971
Šifra proizvođača: CETKE_LAK
  • Намена: За нанесување на боја и лакови на маслена, нитро и акрилна боја
  • Погодна за лакирање на паркет и фарбање на големи површини
  • Тип на длака: Bristle Mix стандард
  • Димензија: 120 x 30мм
  • Должина на длаката: 76мм

 

0 МКД
535 МКД
535 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 535,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Паркет лак четка 3 x 12cm со длака Bristle mix стандард. Се препорачува за нанесување на сите видови на премази на маслена и нитро база, погодна за лакирање на паркет. 

Карактеристика Вредност
Kатегорија Четки за лакирање
Бренд Беорол
Димензија 30mm x 120mm
Занает Бравари, Лакери, Молери и фарбари, Паркетари, Столари
Намена Лакирање
Рачка Standard parket
Тип на длака Bristle Mix стандард

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја и лакови на маслена, нитро и акрилна боја Погодна за л...
396 МКД
Заштеда 10%
440 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја и лакови на маслена, нитро и акрилна боја Погодна за л...
320 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја и лакови на маслена, нитро и акрилна боја Погодна за л...
270 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја и лакови на маслена, нитро и акрилна боја Погодна за л...
925 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја и лакови на маслена, нитро и акрилна боја Погодна за л...
750 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја и лакови на маслена, нитро и акрилна боја Погодна за л...
450 МКД
Паркет лак четка 3x12
Паркет лак четка 3x12
Четки за лакирање
535
Izaberi količinu
2
1