Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Премиум четка 3
Беорол

Премиум четка 3"

Шифра на артикл: PRB3
Barkod: 8606007992106
Šifra proizvođača: CETKE_PREM
  • Намена: За нанесување на боја на маслена, нитро и акрилна база
  • Рачка од буково дрво
  • Тип на длака: Bristle Mix плус
  • Димензија: 3” x 23мм
  • Должина на длаката: 76мм

 

0 МКД
430 МКД
430 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 3 kapsula po ceni od 1.290,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Премиум четката е рачно изработена од влакна од исклучителен квалитет. Наменета е за професионалци како и за сите оние кои умеат да ја ценат квалитетната четка направена по вкусот на старите мајстори. Bristle Mix плус ја карактеризира исклучителната еластичност, густина и моќта на впивање што овозможува наносот на боја на третираната површина да биде и до три пати подолг од концептот економик четки. Важно е бојата од четката да не капе дури ни при третирање на површини кога положбата на раката е над главата. Дрвената букова рачка е ергономски дизајнирана што овозможува лесно и удобно ракување без замарање на раката при подолга работа. Ваквите карактеристики ја прават четката универзална, што значи дека ефектот на најзината работа е максимален без оглед дали користите бои на маслена, нитро или водена база. Димензија 3" x 23mm.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Premium четки за бојадисување
Боја Natur
Бренд Беорол
Димензија 3” x 23mm
Занает Бравари, Ѕидари, Лакери, Молери и фарбари, Паркетари, Столари, Фасадери
Намена Професионално бојадисување
Рачка Premium дрво
Тип Premium
Тип на длака Bristle Mix плус

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја на маслена, нитро и акрилна база Егономска рачка ...
650 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на маслени, нитро и акрилни бои Егономска рачка со врвна ...
190 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја на маслена, нитро и акрилна база Егономска рачка ...
155 МКД
Премиум четка 3
Премиум четка 3"
Premium четки за бојадисување
430
Izaberi količinu
2
1