Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Бонсек со ПВЦ рачка 300мм
Беорол

Бонсек со ПВЦ рачка 300мм

Шифра на артикл: TZM
Šifra proizvođača: TESTERA
0 МКД
180 МКД
180 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 180,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош
Брза замена на листови на пилата. Рачка од квалитетен ПВЦ овозможува удобно држење.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Пили рачни
Бренд Беорол
Димензија 300mm
Занает Бравари, Водоинсталатери, Столари
Рачка ПВЦ
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
693 МКД
Заштеда 10%
770 МКД
Бонсек со ПВЦ рачка 300мм
Бонсек со ПВЦ рачка 300мм
Пили рачни
180
Izaberi količinu
2
1