Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Листови за пили за метал 30цм 15ком
Беорол

Листови за пили за метал 30цм 15ком

Шифра на артикл: LTM30
Šifra proizvođača: TESTERA
0 МКД
300 МКД
300 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 300,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош
Лист за пили за метал 30цм. Големина на забците 24 TPI.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Пили рачни
Бренд Беорол
Димензија 300mm
Занает Бравари, Водоинсталатери, Гипсари, Заварувачи, Ѕидари, Махничари, Монтери
Материјал Кален челик
Trenutno nema komentara

Слични производи

Листови за пили за метал 30цм 15ком
Листови за пили за метал 30цм 15ком
Пили рачни
300
Izaberi količinu
2
1