Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Пила за дрвo полукружна 76цм
Беорол

Пила за дрвo полукружна 76цм

Шифра на артикл: TD76
Barkod: 8606007992588
Šifra proizvođača: TESTERA
  • Намена: За сечење на сите видови дрва
  • Калени, мелени заби од двете страни со двоен агол за сечење во двете насоки
  • Материјал: Челик
  • Димензии: 76цм
  • Овој производ одговара на LTD76 - Листови за пили за дрво 76цм

 

0 МКД
770 МКД
770 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 770,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Предната и задната рачка се изработени од TPR (термопластичен материјал), удобни се за користење, а задната рачка има штитник за раката.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Пили рачни
Бренд Беорол
Димензија 760mm
Занает Градинари, Ѕидари, Хоби
Намена За дрво

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За сечење дрвени лајсни Забите на пилата се со три острици, индукциски стврд...
470 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За сечење на сите видови метал Брза промена на сечилото на пилата Материјал...
180 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За сечење на сите видови дрва Материјал: Челик Димензии: 76цм  
210 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За сечење на сите видови дрва Материјал: Челик Димензии: 45цм  
140 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За сечење на сите видови дрва Индукциски калени заби, со цврстина 55 Rockwel...
690 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За сечење градежни блокови и тули Сечилото е изработено од висококвалитетен ...
1.320 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За сечење на сите видови метал Лесна алуминиумска рачка и рамка за пила Мат...
300 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За сечење на сите видови дрва Калени, мелени заби од двете страни со дв...
570 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За сечење дрвени лајсни Забите на пилата се со три острици, индукциски стврд...
1.000 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За сечење на сите видови дрва Специјална облога над сечилото на пилата за по...
810 МКД
Заштеда 10%
900 МКД
Sačuvano u omiljne
Можност за пет различни агли на сечење Забите се направени со двоен агол, што овозмо...
550 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За сечење, дупчење и отсекување плочи од гипс картон Калени, троаголни заби ...
450 МКД
Пила за дрвo полукружна 76цм
Пила за дрвo полукружна 76цм
Пили рачни
770
Izaberi količinu
2
1