Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Пила за дрво со рачка за подесување 30цм
Беорол

Пила за дрво со рачка за подесување 30цм

Шифра на артикл: TDPR30
Barkod: 8600102480896
Šifra proizvođača: TESTERA
  • Можност за пет различни агли на сечење
  • Забите се направени со двоен агол, што овозможува сечење од двете страни
  • Сечилото изработено од висококвалитетен еластичен челик
  • Материјал: Челик
  • Димензии: 35цм

 

0 МКД
550 МКД
550 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 550,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Подесување на пет различни агли на сечење. Изработката на забите е со двоен агол (сечење во двата цмера). Листот е изработен од висококвалитетен еластичен челик

Карактеристика Вредност
Kатегорија Пили рачни
Бренд Беорол
Димензија 300mm
Занает Градинари, Ѕидари, Монтери, Паркетари, Столари, Тапетари, Тесари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За сечење дрвени лајсни Забите на пилата се со три острици, индукциски стврд...
470 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За сечење на сите видови метал Брза промена на сечилото на пилата Материјал...
180 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За сечење на сите видови дрва Материјал: Челик Димензии: 76цм  
210 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За сечење на сите видови дрва Материјал: Челик Димензии: 45цм  
140 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За сечење на сите видови метал Брза промена на сечилото на пилата Материјал...
260 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За сечење на сите видови дрва Индукциски калени заби, со цврстина 55 Rockwel...
690 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За сечење на сите видови дрва Калени, мелени заби од двете страни со дв...
770 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За сечење градежни блокови и тули Сечилото е изработено од висококвалитетен ...
1.320 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За сечење на сите видови метал Лесна алуминиумска рачка и рамка за пила Мат...
300 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За сечење на сите видови дрва Калени, мелени заби од двете страни со дв...
570 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За сечење дрвени лајсни Забите на пилата се со три острици, индукциски стврд...
1.000 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За сечење на сите видови дрва Специјална облога над сечилото на пилата за по...
810 МКД
Заштеда 10%
900 МКД
Пила за дрво со рачка за подесување 30цм
Пила за дрво со рачка за подесување 30цм
Пили рачни
550
Izaberi količinu
2
1