Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Пила за дрво 55цм
Беорол

Пила за дрво 55цм

Шифра на артикл: TD55
Šifra proizvođača: TESTERA
  • Намена: За сечење на сите видови дрва
  • Индукциски калени заби, со цврстина 55 Rockwell
  • Дебелина на листот 1мм
  • Материјал: Челик
  • Димензии: 55цм

 

0 МКД
690 МКД
690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 690,01 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Предната и задната рачка се изработени од TPR (термопластичен материјал), удобни се за користење, а задната рачка има штитник за раката.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Пили рачни
Бренд Беорол
Димензија 550mm
Занает Градинари, Ѕидари, Монтери, Паркетари, Столари, Тапетари, Тесари
Намена За дрво
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За сечење дрвени лајсни Забите на пилата се со три острици, индукциски стврд...
470 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За сечење на сите видови метал Брза промена на сечилото на пилата Материјал...
180 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За сечење на сите видови дрва Материјал: Челик Димензии: 76цм  
210 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За сечење на сите видови дрва Материјал: Челик Димензии: 45цм  
140 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За сечење на сите видови метал Брза промена на сечилото на пилата Материјал...
260 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За сечење на сите видови дрва Калени, мелени заби од двете страни со дв...
770 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За сечење градежни блокови и тули Сечилото е изработено од висококвалитетен ...
1.188 МКД
Заштеда 10%
1.320 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За сечење на сите видови метал Лесна алуминиумска рачка и рамка за пила Мат...
300 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За сечење на сите видови дрва Калени, мелени заби од двете страни со дв...
570 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За сечење дрвени лајсни Забите на пилата се со три острици, индукциски стврд...
1.000 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За сечење на сите видови дрва Специјална облога над сечилото на пилата за по...
900 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За сечење на сите видови метал Можно сечење под агол од 55 или 90 степени М...
570 МКД
Пила за дрво 55цм
Пила за дрво 55цм
Пили рачни
690
Izaberi količinu
2
1