Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Пластичен гер
Беорол

Пластичен гер

Шифра на артикл: PLG
Šifra proizvođača: TESTERA
0 МКД
470 МКД
470 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 470,01 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош
Се користи за сечење дрвени лајсни (герување). Изработен е од ABS материјал и поседува одлични механички својства.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Пили рачни
Бренд Беорол
Димензија 300 x 95mm
Занает Паркетари, Столари
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
693 МКД
Заштеда 10%
770 МКД
Пластичен гер
Пластичен гер
Пили рачни
470
Izaberi količinu
2
1