Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Пила за дрво полукружна 45цм
Беорол

Пила за дрво полукружна 45цм

Шифра на артикл: TD45
Šifra proizvođača: TESTERA
0 МКД
570 МКД
570 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 570,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош
Предната и задната рачка се изработени од TPR (термопластичен материјал), удобни се за користење, а задната рачка има штитник за раката.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Пили рачни
Бренд Беорол
Димензија 450mm
Занает Градинари, Ѕидари, Хоби
Намена За дрво
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
693 МКД
Заштеда 10%
770 МКД
Пила за дрво полукружна 45цм
Пила за дрво полукружна 45цм
Пили рачни
570
Izaberi količinu
2
1