Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Пила за метал ALU 30цм
Беорол

Пила за метал ALU 30цм

Шифра на артикл: TMA30
Šifra proizvođača: TESTERA
0 МКД
300 МКД
300 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 300,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош
Лесна алуминиумска рачка и рам на пилата. Пила која е концепт на одлична цена и висок квалитет.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Пили рачни
Бренд Беорол
Димензија 300mm
Занает Бравари, Водоинсталатери, Гипсари, Заварувачи, Ѕидари, Махничари, Монтери
Намена За метал
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
162 МКД
Заштеда 10%
180 МКД
Sačuvano u omiljne
621 МКД
Заштеда 10%
690 МКД
Пила за метал ALU 30цм
Пила за метал ALU 30цм
Пили рачни
300
Izaberi količinu
2
1