Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Пила градежна 70цм
Беорол

Пила градежна 70цм

Шифра на артикл: TG70
Barkod: 8606007991062
Šifra proizvođača: TESTERA
  • Намена: За сечење градежни блокови и тули
  • Сечилото е изработено од висококвалитетен манган челик со карбидни заби високи 15 мм
  • Рачката е изработена од комбинација на метал, пластика и TPR
  • Должина: 70 цм
  • Материјал: Челик / Заби од ТМ

 

0 МКД
1.320 МКД
1.320 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 1.320,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Рачен алат кој може да сече лесни градежни елементи, користејќки јака конструкција и квалитетни забци. Листот е изработен од висококвалитетен мангаски челик со забци од тврд метал во висина од 15мм. Рачката е изработена од комбинација на метал , пластика и TPR

Карактеристика Вредност
Kатегорија Пили рачни
Бренд Беорол
Димензија 700mm
Занает Ѕидари
Материјал TM

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За сечење дрвени лајсни Забите на пилата се со три острици, индукциски стврд...
470 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За сечење на сите видови метал Брза промена на сечилото на пилата Материјал...
180 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За сечење на сите видови дрва Материјал: Челик Димензии: 76цм  
210 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За сечење на сите видови дрва Материјал: Челик Димензии: 45цм  
140 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За сечење на сите видови дрва Индукциски калени заби, со цврстина 55 Rockwel...
690 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За сечење на сите видови дрва Калени, мелени заби од двете страни со дв...
770 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За сечење на сите видови метал Лесна алуминиумска рачка и рамка за пила Мат...
300 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За сечење на сите видови дрва Калени, мелени заби од двете страни со дв...
570 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За сечење дрвени лајсни Забите на пилата се со три острици, индукциски стврд...
900 МКД
Заштеда 10%
1.000 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За сечење на сите видови дрва Специјална облога над сечилото на пилата за по...
900 МКД
Sačuvano u omiljne
Можност за пет различни агли на сечење Забите се направени со двоен агол, што овозмо...
550 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За сечење, дупчење и отсекување плочи од гипс картон Калени, троаголни заби ...
405 МКД
Заштеда 10%
450 МКД
Пила градежна 70цм
Пила градежна 70цм
Пили рачни
1.320
Izaberi količinu
2
1