Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Osetljive površine Washi papir trake

по страна
Filtriraj
Ресетирај филтри
Занает
Отпорност на температура
Перформанси 1
Бренд
Вид на лепак
Димензија
Боја
Колекции
2 производи
Sačuvano u omiljne
За површини кои бараат посебно внимание, како што се тапети, свежо обоени ѕидови, обо...
220 МКД
Sačuvano u omiljne
За површини кои бараат посебно внимание, како што се тапети, свежо обоени ѕидови, обо...
360 МКД