Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 5000 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Напомена за правни лица: За да ги видите големопродажните цени, потребно е да се пријавите на сајтот како правно лице

Универзални креп траки

по страна
Filtriraj
Ресетирај филтри
Занает
Намена
Материјал
Димензија
Боја
Вид на лепак
Препорачана саатнина за симнување на траки
Бренд
Пакување
Прикажи повеќе
Отпорност на температура
Тип
Перформанси 1
Употреба
Колекции
8 производи
string(0) ""
string(0) ""