Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 5000 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Напомена за правни лица: За да ги видите големопродажните цени, потребно е да се пријавите на сајтот како правно лице

Молерски креп траки

по страна
Ресетирај филтри
Профи, стандард, економик
Вид на лепак
Препорачана саатнина за симнување на траки
Намена
Тип
Материјал
Употреба
Димензија
Занает
Јачина
Бренд
Боја
Пакување
Прикажи повеќе
Отпорност на температура
Колекции
7 производи
string(0) ""
string(0) ""