Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Креп трака perfect line

по страна
Filtriraj
Ресетирај филтри
Димензија
Вид на лепак
Бренд
Препорачана саатнина за симнување на траки
Боја
Тип
Отпорност на температура
Перформанси 3
Употреба
Занает
Перформанси 1
Намена
Материјал
Колекции
krep-traka-perfect-line
5 производи
Sačuvano u omiljne
За прецизно бојадисување на површини, декоративни работи, заштита на гипскертон плочи...
60 МКД
Sačuvano u omiljne
За прецизно бојадисување на површини, декоративни работи, заштита на гипскертон плочи...
70 МКД
Sačuvano u omiljne
За прецизно бојадисување на површини, декоративни работи, заштита на гипскертон плочи...
90 МКД
Sačuvano u omiljne
За прецизно бојадисување на површини, декоративни работи, заштита на гипскертон плочи...
110 МКД
Sačuvano u omiljne
За прецизно бојадисување на површини, декоративни работи, заштита на гипскертон плочи...
140 МКД